Melleņu krūmu apdobju miglotājs JAGODA TOLA

Herbicīdu miglotājs TOLA ir paradzēts nezāļu apkarošanai zem melleņu krūmiem, kā arī to var izmantot citiem ogulājiem un kokiem.

Izsmidzināšanas strēle tiek uzstādīta traktora priekšgalā. Miglošanas daļu var pielāgot rindu platumam, kā arī tā ir noliecama, paceļama un nolaižama pēc apstrādāto kultūraugu izmēriem. Smidzināšanu veic uz abām pusēm vienmērīgi vai uz labo/kreiso rindas apdobi, pēc nepieciešamības. Miglotājs TOLA nav smags un apjomīgs izmēros, tādēļ nav nepieciešams liela izmēra un jaudas traktors.

Smidzināšanas galva, saskaroties ar krūma vai koka stumbru, tiek nedaudz atgrūsta, kas ļauj cieši un precīzi izsmidzināt ap krūmu. Miglotāja stāvokli var pielāgot dažādos leņķos attiecība pret ogu krūmiem. Tā dizains aizsargā krūmu no mizas bojājumiem un zaļās daļas apsmidzināšanas. Pēc atsevišķa elementa uzstādīšanas, ir iespējams smidzināt starp katras rindas krūmiem.

Melleņu krūmu apdobju miglotāja TOLA tehniskie parametri:

 Garums (bez kronšteina): 0,634 m
 Platums: 2,98 - 3,62 m
 Augstums: 1,026 m
 Svars: 135 kg
Produktivitāte: 1 - 2 ha/h
 Darba ātrums: Līdz 10 km/h
 Darba daļas pacelšanas/nolaišanas diapazons: 0,2 m
 Izsmidzināšanas platums: 0,634 m
 Izsmidzināšanas spiediens: 2 - 4 bar
 Traktora aprīkojums: Attiecīgā traktora kronšteins

Produkta specifikācija

_________________________________________________________________________________________________________________________

Sazinieties ar mums - 29255443, [email protected]