Ogu novākšanas kombains JAGODA OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY

OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY ogu kombainu raksturo augsta kvalitātes uzbūve un modulāra konstrukcija, kura ļauj ogu novākšanas kombainu sakomplektēt atbilstoši klienta vajadzībām. OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY ir pašgājējs-kombains ar hidrostatisko pilnpiedziņu, kas vāc ogas no pilnas rindas. Visu mehānismu piedziņa ir hidrauliska.

JAGODA OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY ogu novākšanas pašgājējs-kombains ir aprīkots ar asimetrisku kratītāju stāvokli un to slīpuma regulēšanas sistēmu. Tas ļauj pielāgot augsto un zemo krūmu nokratīšanu, kā arī citu šķirņu ogu savākšanu, ieskaitot avenes. Kombains vāc pilnu krūmu rindu. Tam ir pieejami 2 veidu kratīšanas elementi: metāla vai plastmasas zari. Divkāršu zaru izmantošana palielina ražas novākšanas efektivitāti, piemēram, nokratot arī ogas, kuras vēl nav pilnībā gatavas. Kombaina darba ātrums ir atkarīgs no ražas lieluma - jo vairāk ogas un lielāka raža, jo mazāks būs darba ātrums.

Ogu novākšanas kombaina OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY versijas atkarībā no tehniskās specifikācijas:

Ogu novākšanas kombaina OSKAR 4WD PLUS-BLUEBERRY tehniskie parametri:

Garums transporta režīmā: 4,97 metri
Garums darba režīmā: 6,10 metri
Platums transporta režīmā:3,00 metri
Augstums: 3,90 metri
Svars:5500 kg
Darba ātrums:No 0,5 līdz 2 km/st.
Novākšanas ātrums: Līdz 0,5 ha/st (atkarīgs no ražas lieluma)
Novākšanas tīrība: >95%
Apkalpojošais personāls: Traktora vadītājs + 2 kombaina operatori

Produkta specifikācija


_________________________________________________________________________________________________________________________

Sazinieties ar mums - 29255443, [email protected]