Tehnikas noma

Augļkopības tehnikas noma ir risinājums tām saimniecībām, kas vēl nav paspējušas iegādāties attiecīgās tehnikas vienības savā īpašumā. Tehnikas noma palīdzēs jums tikt galā ar nepieciešamajiem darbiem, kā arī ļaus izmēģināt un saprast, vai konkrētā tehnika ir piemērota un pietiekoši efektīva jūsu vajadzībai.

Jebkuras tehnikas vienības nomas cena: 100 EUR/dienā + PVN.

Piedāvājam nomāt sekojošas tehnikas vienības:

  Ogulāju stādāmmašīna JAGODA DARIA - paredzēta ogulāju, augļukoku un citu līdzīga izmēra stādu stādīšanai rindās, artā un kultivētā augsnē. Stādīšanas ātrums - ap 10 000 stādu dienā. Uzkarināms uz traktora 3 punktu 2. kategorijas aizmugures uzkares. Nav nepieciešama jūgvārpsta. Transportējams ar vieglās automašīnas piekabi.
  Stādu starpu ravētājs JAGODA ZUZA - paredzēts ravēšanai (frēzēšanai) starp stādiem, kuru augstums nepārsniedz 50 cm. Darba ātrums 1 - 1,5 km/st. Darbu veic divi cilvēki - traktora vadītājs un iekārtas operators (cilvēks, kas sēž uz ravētāja un vada frēzes). Minimālā nepieciešamā traktora jauda - 25 Zs. Nav nepieciešams kardāns, viss tiek vadīts ar hidrauliku (viens hidraulikas savienojumu pāris. Minimālā nepieciešamā hidauliskā sūkņa ražība ir 25 l/min. SVARĪGI - jābūt regulāri mainītai hidraulikas eļļai!!!
  Apdobju ravētājs JAGODA KLAUDIA -  augstražīga ierīce, kas paredzēta mehāniskai nezāļu apkarošanai augļudārzos un ogulāju plantācijās. Tas aprīkots ar diviem ravēšanas instrumentiem - ravēšanas zvaigzne un rušināšanas disku bloks. Paredzēta lietošanai uz 3. punktu 2. kategorijas priekšējās uzkares. Nav nepieciešams kardāns. Nepieciešams viens hidraulikas savienojuma pāris.
  Automātiskais apdobju ravētājs JAGODA LUCY -  vienpusējs automātiskais ravētājs (frēze), kuru pilnībā darbina hidraulika. Tas paradzēts nezāļu apkarošanai apdobēs augļu koku un ogulāju komercdārzos. Ravēšanas galvas diametrs - 30 cm. Nav nepieciešams kardāns, visu darbina hidraulika (divi hidraulikas savienojuma pāri). Minimālā nepieciešamā hidauliskā sūkņa ražība ir 25 l/min. Paredzēts lietošanai uz aizmugures 3 punktu 2. kategorijas uzkares. 
  KŪTSMĒSLU / KOMPOSTA izkliedētājs ANNOVI A45 -  iekārta paredzēta kūtsmēslu, komposta vai līdzīga satura mēslojuma sajaukšanai un izkliedēšanai uz sānu. Izkliedes diska leņķa regulēšana dod iespēju izkliedēt mēslojumu tieši uz stādījumu apdobes. Nepieciešama jūgvārpsta (540 apgr./min.) un divi hidraulikas savienojuma pāri. Pievienojams pie traktora sakabes āķa.
  Ogulāju zaru apgriezējs JAGODA FORMER -  paredzēts, lai ogu krūmu rindas veidotu V-veida profilā. Paredzēts lietošanai uz priekšējas 3 punktu 2. kategorijas uzkares. Darbināms ar hidrauliku (1 hidraulikas savienojuma pāris).  Minimālā nepieciešamā hidauliskā sūkņa ražība ir 25 l/min.
  Sakņu frēze JAGODA KRET - paredzēta veco ogulāju stādījumu sakņu likvidēšanai. Paredzēta lietošanai uz aizmugures 3 punktu 2. kategorijas uzkares. Nepieciešama jūgvārpsta 540 apgr./min. Minimālā nepieciešamā traktora jauda ir 60 Zs.
  Stādāmmašīna Checchi & Magli Foxdrive DT - paredzēta kailsakņu un kasešu stādu (zemenes, gurķi, salāti, utml.) stādīšanai 2 rindās. Aprīkota ar automātisku apliešanas sistēmu - katrs stāds stādīšanas procesā tiek nekavējoties apliets ar ūdeni vai mēslojuma maisījumu no tvertnes uz stādāmmašīnas.  Aptuvenais ražīgums: 2000/2500 augu stundā vienā rindā.   Tehniskā specifikācija
 Dziļirdinātājs METANGA GZS3 - sablīvētas augsnes irdināšanai līdz pat 80 cm dziļumam. Tris irdināšanas zari. Paredzēts lietošanai uz 3 punktu 2. kategorijas aizmugures uzkares. Aprīkots ar atsperu aizsardzību.

 Apdobju pļaujmašīna JAGODA LUCEK - paredzēta augļkoku stādījumu appļaušanai. Darbināma ar traktora hidrauliku, minimālā nepieciešamā hidraulikas sūkņa jauda 35 l/min. Paredzēta lietošanai uz traktora priekšējās 3 punktu 2. un 1. kategorijas uzkares.

Sazināties: Andris - 29255443